Weekend majowy 30.04-03.05.2016 r. 

Muzeum im. Przypkowskich będzie czynne w normalnych godzinach pracy.

 

Informujemy, że w dniach 26-28.03.2016 r. (Święta Wielkanocne)

Muzeum im. Przypkowskich będzie nieczynne.

Przedstawiamy listę nagrodzonych i wyróżnionych w przeglądzie plastycznym "Jędrzejowskie Szopki Bożonarodzeniowe":

 

NAGRODZENI:

  1. Stanisław Jakub Grabalski - lat 10,  Natalia Grabalska - lat 11, Stanisław Grabalski - lat 60, Szkoła Podstawowa w Miąsowej;
  2. Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Zielonkach;
  3. Roksana Stefańska - Szkoła Podstawowa w Żarczycach Dużych;
  4. Zuzanna Szałapska - lat 8,  Szkoła Podstawowa w Niegosławicach;
  5. Katarzyna Augustyn - lat 14, Patrycja Bodzioch - lat 14, Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach;
  6. Julia Pańtak - lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie;
  7. Kamil Stradomski - lat 8, Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie;
  8. Nikola Ostrowska - lat 10, Robert Matyja - lat 6, Adrian Drzazga - lat 9, Ewa Raszelewska - lat 12, Olga Ostrowska - lat 7, Jagoda Chowaniec - lat 13, Rodzinny Dom Dziecka w Miąsowej;
  9. Marcin Olesiński - lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie;
  10. Dawid Dąbek - lat 9, Wiktor Dąbek - lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie Filia w Węgleńcu;
  11. Michalina Ryńska - lat 10, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie.

WYRÓŻNIENIA:

  1. Ewa Blicharska - lat 5, Paulina Blicharska - lat 9, Dawid Cichoń - lat 8, Weronika Cichoń - lat 5, Ognisko Wychowawcze „Caritas” w Jędrzejowie;
  2. Tomasz Zawadzki - lat 7, Szkoła Podstawowa w Wodzisławiu;
  3. Jakub Molęda - lat 8, Szkoła Podstawowa nr 1 w ZSO w Sędziszowie;
  4. Kinga Kasza - lat 11, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej;
  5. Julia Malarczyk - lat 10, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie;
  6. Dawid Dudek - lat 8, Szkoła Podstawowa w Małogoszczu;
  7. Jan Zmarzliński - lat 7, Szkoła Podstawowa w Niegosławicach;
  8. Alicja Wnuk - lat 14, Gimnazjum nr 1 w Jędrzejowie, Marta Wnuk - lat 9, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie;
  9. Tomasz Łęcki - lat 9, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej;
  10. Alicja Capiga - lat 7, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej;
  11. Kamila Wachowicz - lat 11, Szkoła Podstawowa w Łysakowie;
  12. Emilia Szprecher - lat 7, Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie;
  13. Alicja Cieślińska - lat 10, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej;
  14. Alicja Zyss - lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie;
  15. Sebastian Mogiła - lat 8, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej;
  16. Krzysztof Gabryś - lat 5, Szkoła Podstawowa w Niegosławicach;
  17. Wiktoria Mazur - lat 11, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lubczy;
  18. Kamila Ranosz - lat 16, Mariusz Baran - lat 16, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (szkoły w Węgleńcu);
  19. Daniel Żabka - lat 11, Szkoła Podstawowa w Podchojnach;
  20. Katarzyna Janus - lat 24, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jędrzejowie (szkoła przysposabiająca do pracy w Węgleńcu);
  21. Miłosz Ciupka - lat 7, Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Słupi Jędrzejowskiej.

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE:

  1. Jerzy Boryka - lat 79, Jędrzejów.

 

 

W dniach 01.01.2016 r. (Nowy Rok) i 06.01.2016 r. (Święto Trzech Króli) 

Muzeum im. Przypkowskich jest nieczynne

 

 

Muzeum nieczynne - 24-27.12.2015

 

Informujemy iż w dniach 24-27.12.2015 r. Muzeum im. Przypkowskich jest nieczynne.